B.A.R.F. surová potrava pre psov


Yoggies B.A.R.F. sú surové mäso, kosti a vnútornosti zostavené podľa najnovších vedeckých poznatkov a odporúčaní popredných veterinárov, odborníkov na výživu a chovateľov. Yoggies B.A.R.F. je jedinečné, pretože obsahuje probiotiká. Zároveň zložky pochádzajú z overených európskych chovov a väčšina zložiek je potravinárskej kvality (vhodná na ľudskú spotrebu). Samozrejme, všetko je bez konzervačných látok a aróm, pretože zdravie začína v miske®

Tip: Na jednoduché zostavenie vyváženej a kompletnej kŕmnej dávky odporúčame pridať náš sušený doplnok Yoggies.

V spoločnosti Yoggies nám ide predovšetkým o kvalitu. Preto mäso, ktoré tvorí Yoggies B.A.R.F., pochádza z overených fariem v Taliansku, Francúzsku, Holandsku, Nemecku a Českej republike alebo na Slovensku, kde je kvalita a čistota chovu prvoradá. Naše surové krmivo pre psov sa vyrába v zariadení, ktoré by zahanbilo nejednu reštauráciu, a podľa receptúr, na ktorých vývoji sa podieľali poprední odborníci na výživu, veterinári a chovatelia, samozrejme, so svojimi psami.

Všetky výrobky Yoggies sú 100 % bez akýchkoľvek chemikálií, konzervačných látok alebo umelých príchutí a farbív.

Čo je BARF a ďalšie dôležité informácie, ktoré by ste mali vedieť o BARFingu, nájdete v našom článku Čo treba vedieť, než začnete kŕmiť svojho psa BARFom?

Probiotiká v B.A.R.F.e

Okrem kvality zložiek je naše B.A.R.F. výnimočné aj tým, že doň pridávame špeciálnu zmes probiotík vyvinutú špeciálne pre psí a mačací mikrobióm. Probiotiká v krmive pomáhajú podporovať imunitu a celkovú odolnosť psa voči vírusom, parazitom alebo rôznym chorobám. Rozmanitý črevný mikrobióm má vplyv aj na kvalitu srsti, celkovú aktivitu alebo dokonca zápach z úst.

Ako zaobchádzať s Yoggies B.A.R.F.om

Ak chcete zabezpečiť, aby váš pes alebo mačka dostávali všetky živiny z B.A.R.F.u a maximalizovali zdravotné výhody probiotík, je dobré dodržiavať tieto tipy:

  • B.A.R.F.u nikdy nerozmrazujte v horúcej vode alebo v mikrovlnnej rúre. Takýmto spôsobom sa zničia probiotiká v krmive, ktoré pomáhajú zvyšovať imunitu a obranyschopnosť vášho psa proti vírusom, baktériám, parazitom a dokonca aj vážnejším ochoreniam.
  • Orientačné nutričné údaje pre každé menu sú uvedené na obale a na našej webovej stránke a v e-shope. Dávky krmiva však vždy prispôsobte aktuálnej aktivite a kondícii. Zdravie psov a ich spokojnosť sú pre nás prioritou.

Ako vytvoriť vyvážený BARF pre psov

Pomer mäsa a príloh sa mierne líši v závislosti od zvolených surovín. Vo všeobecnosti by však pomer mäsa, kostí a vnútorností mal byť približne 65 - 80 %. Ako prílohu môžete použiť surovú alebo varenú zeleninu, ovocie a bylinky, ale je dôležité mať na pamäti ich dlhodobú rozmanitosť a výživovú hodnotu. Ak sa tým nechcete až tak zaoberať, ponúkame tri vyvážené verzie sušených príkrmov Yoggies a jednu verziu príkrmov BARF+ lisovaných za studena.

Tip na záver

Ak so svojím psom cestujete alebo ste náhodou zabudli rozmraziť kŕmnu dávku, zaobstarajte si naše za studena lisované granule Yoggies alebo varené krmivo Yoggies. Oba výrobky sú založené na receptúre B.A.R.F.u a sú šetrne spracované, takže nemenia PH v žalúdku tak výrazne ako bežné granule a môžete medzi nimi takmer voľne prechádzať bez veľkého zvykania si. Sú teda skvelým doplnkom ku klasickým krmivám B.A.R.F.

B.A.R.F. 100% kuracie s probiotikami

V balení 1300g alebo 12 x 150g (1800g)

Surové kuracie mäso, kosti, chrupavky a vnútornosti. Menu zo 100% kuracieho mäsa je hrubo mleté, a preto je vhodné pre všetky kategórie psov. Kuracie mäso je diétne a vysoko stráviteľné, preto je toto menu vhodné aj ako súčasť diét pri chudnutí, tráviacich problémoch a rôznych terapeutických diét. Menu stačí doplniť vhodnou prílohou, sušenou prílohou Yoggies alebo Yoggies BARF+.

B.A.R.F. 100% hovädzie s probiotikami

V balení 1300g alebo 12x150g (1800g)

Surové hovädzie mäso, vnútornosti (srdce, pečeň, pľúca), chrupavky a šľachy. Menu zo 100 % hovädzieho mäsa je hrubo mleté. Hovädzie mäso má vyšší obsah kvalitných bielkovín a nižší obsah tuku. Hovädzie mäso je ľahko stráviteľné. Menu môže byť vhodné pre širokú škálu alergických psov a pre rôzne diéty a zníženie hladiny cholesterolu. Menu stačí doplniť vhodnou prílohou, sušenou prílohou Yoggies alebo Yoggies BARF+.

B.A.R.F. 100 % králik s probiotikami

V balení 1300g alebo 12x150g (1800g)

Surové králičie mäso a kosti. Králičie mäso je ľahko stráviteľné, kosti sú jemne pomleté. Králičie mäso je diétne, má nižší obsah tuku, ale vyšší obsah bielkovín. Menu môže byť vhodné pre širokú škálu alergických psov a rôznych diét. Menu stačí doplniť vhodnou prílohou, napr. prílohou Yoggies BARF+ alebo prílohou Yoggies sušenou prílohou k surovej strave B.A.R.F.Momentálne nedostupné

B.A.R.F. 100 % morčacie s probiotikami

B.A.R.F. Hovädzie a morčacie s probiotikami

B.A.R.F. Losos a králik s probiotikami

V balení 1300g alebo 12x150g (1800g)

Surové morčacie mäso a kosti. Morčacie mäso je ľahko stráviteľné, kosti sú jemne pomleté. Odborníci zaraďujú morčacie mäso medzi tzv. superpotraviny. Má nižší obsah tuku, ale vyšší obsah bielkovín. Menu môže byť vhodné pre širokú škálu alergických psov a rôznych diét. Menu stačí doplniť vhodnou prílohou, sušenou prílohou Yoggies alebo Yoggies BARF+.

V balení 1300g alebo 12x150g (1800g)

Surové hovädzie a morčacie mäso a kosti. Menu je ľahko stráviteľné, kosti sú nahrubo pomleté. Hovädzie aj morčacie mäso majú vyšší obsah kvalitných bielkovín a nižší obsah tuku. Menu môže byť vhodné pre širokú škálu alergických psov a rôznych diét. Menu stačí doplniť vhodnou prílohou, sušenou prílohou Yoggies alebo Yoggies BARF+.

V balení 1300g alebo 12x150 g (1800g)

Surové filety z lososa a králičie mäso s kosťou. Menu je ľahko stráviteľné, kosti sú nahrubo pomleté. Lososie mäso ani králičie mäso nie sú bežnými alergénmi. Menu môže byť vhodné pre širokú škálu alergických psov a rôznych diét. Menu stačí doplniť vhodnou prílohou, sušenou prílohou Yoggies alebo Yoggies BARF+.


Momentálne nedostupné

B.A.R.F. Losos, kôň, morka s probiotikami

V balení 1300g alebo 12x150g (1800g)

Konské mäso je jedným z najvýživnejších a najlepšie stráviteľných druhov mäsa, ktoré môžete svojmu psovi ponúknuť. Morčacie mäso je odborníkmi klasifikované ako "superpotravina". Má nižší obsah tuku, ale vyšší obsah bielkovín. Lososie mäso obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov a esenciálnych mastných kyselín Omega-3 a Omega-6. Menu stačí doplniť vhodnou prílohou, sušenou prílohou Yoggies alebo Yoggies BARF+.


Momentálne nedostupné