GRANULE s probiotikami lisované za studena pre psov

Yoggies granule lisované za studena sa ako jediné na trhu vyrábajú pri teplote do max. 39°C. Celkové zdravie Vášho psa je potom podporené aj tým, že sme vynašli spôsob, ako šetrne a postupne sušiť vysoko kvalitné suroviny potrebné na výrobu granúl. Vďaka tomu potom zostávajú v granulách zachované pôvodné živiny ako sú proteíny, tuky i vitamíny v najlepšej možnej stráviteľnej forme. Potom sa dá s istotou tvrdiť, že taká potrava sa podobá pôvodnej potrave psa v prírode.  

Granule Yoggies nebobtnajú!  

Torzia žalúdka je pre každého psa veľmi nebezpečný "úraz". Vďaka tomu, že Yoggies granule nebobtnajú, potláčajú riziko torzie žalúdka. Je to preto, že žalúdok posiela predtým natrávenú potravu do črevného aparátu, kde už dochádza k ďalšiemu, postupnému vstrebávaniu zložiek potravy. Aj živiny tak zostávajú v optimálnej a pre organizmus v ľahko stráviteľnej forme. Vášmu psíkovi tak poskytujú dokonalú výživu pre jeho zdravý fit život.  

Obsahujú skutočné mäso aj probiotiká 

Granule Yoggies lisované za studena sú vyvinuté a vyrobené ako surová potrava psa v prírode. Preto im zákazníci začali hovoriť "sušený BARF". Na výrobu sa používa skutočné mäso prevažne v potravinárskej kvalite z farmových chovov z Nemecka, Belgicka, Holandska, ale aj Česka... Naše granule obsahujú aj surové, sušené ovocie, zeleninu a prírodné doplnky na podporu kĺbového aparátu a trávenia, prebiotiká a predovšetkým PROBIOTIKA. To všetko potom posilňuje imunitu psov, obranyschopnosť proti parazitom, alergiám, hnačkám i závažnejším chorobám.  

Žiadne granule, ani produkty Yoggies neobsahujú chémiu!  

To, že firma Yoggies je jednotkou na trhu so zdravými krmivami vie už tisíce spokojných chovateľov aj ich psích a mačacích priateľov. Garancia kvality aj zdravia pre Vašich miláčikov je aj v tom, že žiadne produkty Yoggies nebudú nikdy obsahovať chemické konzervanty a dochucovadlá. Chemické konzervanty, ftaláty (mäkčidlá plastov z plastových vriec) alebo dokonca vysoké hodnoty chemicky pridávaných vitamínov môžu veľmi zásadne poškodiť zdravie vášho psa, ba dokonca ohroziť aj jeho život... a to my v Yoggies nikdy nedopustíme. Ak chcete mať zdravého psa, kŕmte ho zdravo a bez chémie s produktmi Yoggies, pretože u nás platí, že Zdravie začína v miske® 


Prečo dôverovať práve Yoggies® granulám lisovaným za studena s probiotikami?  

Granule Yoggies obsahujú skutočné mäso a napr. pri variante Kuracie & hovädzie obsahujú 87% surového mäsa pred pomalým sušením a 0% obilia, chémie a sóje. Receptúry sú vyvíjané na základe surovej potravy B.A.R.F. a preto si získali od zákazníkov prezývku "Sušený BARF". Vyrábané sú ako jediné na trhu pri teplotách do max. 39 °C. Vďaka tomu sú zachované prírodné výživové hodnoty ako vitamíny, tuky, aminokyselina... Granule Yoggies nebobtnajú a navyše obsahujú probiotiká aj prebiotiká, ktoré podporujú trávenie, imunitu, obranyschopnosť proti parazitom, hnačkovým ochoreniam, celkovú vitalitu a zdravie každého psa kŕmeného produktmi Yoggies®.  

Pre zdravie Vašich psov môžete "podľa chutí" prechádzať a striedať...  

Granule Yoggies aj ďalšie krmivá a doplnky sú vyvinuté podľa vzoru prírody tzv. "All Life Stages" - jedna potrava pre všetky vekové kategórie. Preto sa hodí pre šteňatá rovnako dobre, ako pre dospelých i starších psov a môžete ich ľubovoľne striedať, prechádzať medzi Yoggies granulami a B.A.R.F.om apod. Avšak pozor! Táto možnosť platí výhradne pre kombinácie produktov Yoggies®

Granule s kuracím a hovädzím mäsom lisované za studena


Dodávame aj ako minigranule

Hľadáte špičkové a zdravé krmivo pre psov bez chémie? Granule lisované za studena s kuracím a hovädzím mäsom s probiotikami pre psov Yoggies s chuťou a vôňou potravy z prírody, kde je základom 87% skutočného mäsa v surovom stave, neodmietne žiadny pes. Receptúry Yoggies majú základ vo vyváženom B.A.R.F.e bez lepku, konzervantov, obilia a sóje. Toto kompletné krmivo pre psov je "zlatou strednou cestou" v portfóliu granúl lisovaných za studena s probiotikami Yoggies. Majú dostatok prírodných vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík aj probiotík pre zdravie a imunitu každého psa. Tieto granule odporúčame pre dospelé psy pri strednej a vyššej záťaži.

Granule lisované za studena s jahňacím mäsom a bielou rybou

Dodávame aj ako minigranule

Hľadáte špičkové a zdravé krmivo pre psov bez chémie? Granule lisované za studena s jahňacím mäsom a bielou rybou s probiotikami pre psov Yoggies s chuťou a vôňou potravy z prírody, kde je základom 85% skutočného mäsa v surovom stave, neodmietne žiadny pes. Receptúry Yoggies majú základ vo vyváženom B.A.R.F.e bez lepku, konzervantov, obilia i sóje. Majú dostatok prírodných vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík a probiotík pre zdravie a imunitu každého psa. Tento druh granúl lisovaných za studena s probiotikami je diétnejší a je to skvele stráviteľné každodenné krmivo primárne pre dospelé psy v nižšej až strednej záťaži. Je vhodné aj pre psy s diétami, alergiami a zažívacími ťažkosťami.

Granule Yoggies Active s kačicou a zverinou lisované za studena 

Dodávame aj ako minigranule

Hľadáte špičkové a zdravé krmivo pre psov bez chémie? Granule lisované za studena s kačacím mäsom a zverinou s probiotikami pre psov Yoggies s chuťou a vôňou potravy z prírody, kde je základom 86% skutočného mäsa v surovom stave, neodmietne žiadny pes. Receptúry Yoggies majú základ vo vyváženom B.A.R.F.e bez lepku, konzervantov, obilia i sóje. Majú dostatok prírodných vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík aj probiotík pre zdravie a imunitu každého psa. Možno odporučiť ako primárne granule pre šteňatá a pre dospelé psy vo vysokej záťaži, aktívne a zamestnané psy všetkých plemien. Hodí sa aj pre gravidné sučky, sučky v laktácii.

Granule s kozím mäsom a zeleninou lisované za studena


Dodávame aj ako minigranule

Hľadáte špičkové a zdravé krmivo pre psov bez chémie? Granule lisované za studena s kozím mäsom a zeleninou s probiotikami pre psov Yoggies s chuťou a vôňou potravy z prírody, kde je základom hypoalergénne kozie mäso, neodmietne žiadny pes. Receptúry Yoggies majú základ vo vyváženom B.A.R.F.e bez lepku, konzervantov, obilia a sóje. Majú dostatok prírodných vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík a probiotík pre zdravie a imunitu každého psa. Tento druh granúl lisovaných za studena s probiotikami odporúčame pre starších psíkov, psíkov s nadváhou, potravinovou alergiou, alebo pre psíkov na rôznych diétach. Môžu byť aj zdravou a chutnou alternatívou veterinárnych diét (po porade s veterinárom).

Monoproteínové granule s morčacím mäsom a pšeno lisované za studena

Dodávame aj ako minigranule

Hľadáte špičkové a zdravé krmivo pre psov bez chémie? Granule lisované za studena s morčacím mäsom a pšeno s probiotikami pre psov Yoggies s chuťou a vôňou potravy z prírody, kde je základom 87 % skutočného mäsa v surovom stave, neodmietne žiadny pes. Receptúry Yoggies majú základ vo vyváženom B.A.R.F.e bez lepku, konzervantov, obilia a sóje. Majú dostatok prírodných vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík aj probiotík pre zdravie a imunitu každého psa. Tieto granule odporúčame pre dospelé psy pri strednej a vyššej záťaži. Vzhľadom na to, že sa jedná o monoproteínové granule, tak môžu byť aj zdravou a chutnou alternatívou veterinárnych diét (po porade s veterinárom).

BARF+ Príloha lisovaná za studena k surovému mäsu (B.A.R.F.) aj ako diéta bez mäsa

Len vo veľkosti normálnych granúl

Granule lisované za studena BARF+ 100% bez mäsa s probiotikami pre psov Yoggies sú vhodné všade tam, kde treba veľmi striktne obmedziť prísun živočíšnych bielkovín, obmedziť množstvo alergénov v krmive alebo nahradiť bežné krmivá. To sa dá dosiahnuť s našou prílohou lisovanou za studena BARF+ a omáčkami Yoggies. Vďaka tomuto výberu dostane váš pes diétne krmivo bez chémie, lepku, obilia a sóje, ako alternatívu k veterinárnym diétam (po porade s vašim veterinárom). Príloha je vhodná v kombinácii s omáčkami Yoggies aj ako krátkodobá diéta pre psy s nadváhou. Aj tieto granule obsahujú dostatok prírodných vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík a probiotík pre zdravie a imunitu každého psa.

Granule bravčové mäso Iberico s jablkami

Dodávame aj ako minigranule

Yoggies Iberico bravčové mäso s jablkami a morskými riasami je prírodné, vysoko kvalitné, kompletné monoproteínové krmivo pre psích gurmánov. Tieto za studena lisované granule vyrobené zo surového a pomaly sušeného mäsa, ovocia, zeleniny a bylín sú vhodné predovšetkým pre dospelých psov v nižšej záťaži alebo psích seniorov. Yoggies Iberico granule môžu byť použité aj pri diétnom režime alebo pre psov so sklonom k nadváhe či kastrované psy. Obsah surového mäsa v tomto krmive zodpovedá cca 86 % surového mäsa ako v miske naplnenej B.A.R.F.om (pred pomalým sušením do 40 °C). Neobsahuje mäsokostné múčky, obilie, vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu ani geneticky upravené suroviny (GMO).

Čomu sa vyvarovať pri výbere granúl pre psov:  

Krmivá, ktoré obsahujú vysoké dávky vitamínov rozpustných v tukoch A (napr. nad 15.000 jednotiek), alebo D, E, K môžu byť z dlhodobého hľadiska zdraviu nebezpečné pre každého psa 

Krmivá balené v plastových obaloch môžu obsahovať nebezpečné a zdraviu škodlivé karcinogénne ftaláty (chemické mäkčidlá plastov)

Na čo sa zamerať pri výbere granúl pre psov:  

Nenechajte sa na prvý pohľad zlákať obalom, ale čítajte dôkladne zloženie krmív (väčšinou na zadných stranách obalov). Pokiaľ je na prvom mieste mäso (nie zmes mäsa), potom sa jedná o kvalitné krmivá. Pokiaľ je na prvom mieste uvedené napr. "mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu" alebo obilniny, vyhnite sa tomuto krmivu. Výrobcovia totiž musia udávať množstvo surovín od najvyššieho po najnižšie. Vyhnite sa krmivám s podozrivo nízkou cenou (a napríklad ľúbivým popisom), pretože z nekvalitných surovín kvalitné krmivo nevyrobíte! 

Uprednostnite granule, B.A.R.F. alebo doplnky potravy pre psov s obsahom probiotík. 

Tie podporujú zdravie a imunitu psa. Nezabúdajte, že Zdravie začína v miske®