Granule lisované za studena pre psov

Yoggies granule lisované za studena sa ako jediné na trhu vyrábajú pri teplote do max. 39°C. Celkové zdravie Vášho psa je potom podporené aj tým, že sme vynašli spôsob, ako šetrne a postupne sušiť vysoko kvalitné suroviny potrebné na výrobu granúl. Vďaka tomu potom zostávajú v granulách zachované pôvodné živiny ako sú proteíny, tuky i vitamíny v najlepšej možnej stráviteľnej forme. Potom sa dá s istotou tvrdiť, že taká potrava sa podobá pôvodnej potrave psa v prírode.  

Granule Yoggies nebobtnajú!  

Torzia žalúdka je pre každého psa veľmi nebezpečný "úraz". Vďaka tomu, že Yoggies granule nebobtnajú, potláčajú riziko torzie žalúdka. Je to preto, že žalúdok posiela predtým natrávenú potravu do črevného aparátu, kde už dochádza k ďalšiemu, postupnému vstrebávaniu zložiek potravy. Aj živiny tak zostávajú v optimálnej a pre organizmus v ľahko stráviteľnej forme. Vášmu psíkovi tak poskytujú dokonalú výživu pre jeho zdravý fit život. 

Obsahujú skutočné mäso aj probiotiká 

Granuly Yoggies lisované za studena sú vyvinuté a vyrobené ako surová potrava psa v prírode. Preto im zákazníci začali hovoriť "sušený BARF". Na výrobu sa používa skutočné mäso prevažne v potravinárskej kvalite z farmových chovov z Nemecka, Belgicka, Holandska, ale aj Česka... Naše granule obsahujú aj surové, sušené ovocie, zeleninu a prírodné doplnky na podporu kĺbového aparátu i trávenie a prebiotiká aj predovšetkým PROBIOTIKA. To všetko potom posilňuje imunitu psov, obranyschopnosť proti parazitom, alergiám, hnačkám i závažnejším chorobám. 

Žiadne granule, ani produkty Yoggies neobsahujú chémiu!  

To, že firma Yoggies je jednotkou na trhu so zdravými krmivami vie už tisíce spokojných chovateľov aj ich psích a mačacích priateľov. Garancia kvality aj zdravia pre Vašich miláčikov je aj v tom, že žiadne produkty Yoggies nebudú nikdy obsahovať chemické konzervanty a dochucovadlá. Chemické konzervanty, ftaláty (mäkčidlá plastov z plastových vriec) alebo dokonca vysoké hodnoty chemicky pridávaných vitamínov môžu veľmi zásadne poškodiť zdravie vášho psa, ba dokonca ohroziť aj jeho život... a to my v Yoggies nikdy nedopustíme. Ak chcete mať zdravého psa, kŕmte ho zdravo a bez chémie s produktmi Yoggies, pretože u nás platí, že Zdravie začína v miske®  

Prečo dôverovať práve Yoggies® granulám lisovaným za studena s probiotikami?  

Granule Yoggies obsahujú skutočné mäso a napr. pri variante Kuracie & hovädzie obsahujú 87% surového mäsa pred pomalým sušením a 0% obilia, chémie a sóje. Receptúry sú vyvíjané na základe surovej potravy B.A.R.F. a preto si získali od zákazníkov prezývku "Sušený BARF". Vyrábané sú ako jediné na trhu pri teplotách do max. 39 °C. Vďaka tomu sú zachované prírodné výživové hodnoty ako vitamíny, tuky, aminokyselina... Granule Yoggies nebobtnajú a navyše obsahujú probiotiká aj prebiotiká, ktoré podporujú trávenie, imunitu, obranyschopnosť proti parazitom, hnačkovým ochoreniam, celkovú vitalitu i zdravie každého psa kŕmeného produktmi Yoggies®.  

Pre zdravie Vašich psov môžete "podľa chutí" prechádzať a striedať...  

Granule Yoggies aj ďalšie krmivá a doplnky sú vyvinuté podľa vzoru prírody tzv. "All Life Stages" - jedna potrava pre všetky vekové kategórie. Preto sa hodí pre šteňatá rovnako dobre, ako pre dospelých i starších psov a môžete ich ľubovoľne striedať, prechádzať medzi Yoggies granulami a B.A.R.F.om apod. Pozor však! Táto možnosť platí výhradne pre kombinácie produktov Yoggies®

Granule s kuracím a hovädzím mäsom lisované za studena

Dodáváme aj ako minigranule

Hľadáte špičkové a zdravé krmivo bez chémie? České granule lisované za studena s chuťou a vôňou potravy z prírody, kde je základom 87% skutočného mäsa v surovom stave neodmietne žiadny pes. Receptúry Yoggies majú základ vo vyváženom BARF bez konzervantov, obilie i sóje. Toto kompletné krmivo pre psov má dostatok prírodných vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík aj probiotík pre zdravie a imunitu každého psa. 

Granule lisované za studena s jahňacím mäsom a bielou rybou

Dodáváme aj ako minigranule

Ak hľadáte diétnejšie, skvele stráviteľné a vysoko kvalitné krmivo bez lepku, vyskúšajte jahňacie granule. Osvedčili sa ako každodenný krmivo pre psov s nižšou až strednou záťažou aj ako špičkové granule pre psov s diétami, alergiami a zažívacími ťažkosťami. Vynikajúci jahňacie a rybie mäso spolu so zemiakovými vločkami a Omega 3 a 6 bez chémie, obilia a sóje sú pre vaše psy vysoko zdravou potravou s 85% surového mäsa pred pomalým sušením. 

Granule Yoggies Active s kačicou a zverinou lisované za studena 

Dodáváme aj ako minigranule

Máte doma šteňa, alebo dospelého, aktívneho psa, ktorí potrebujú dostatok prírodných živín bez chémie, obilie a sóje. Granule lisované za studena s kačicou Barbaria a jeleňom sú vynikajúcim, chutným a voňavým krmivom aj pre tých najvyberavejší psov. Aj toto krmivo je úplne bez chémie, obilie, sóje pre šteňatá všetkých plemien, gravidné feny, suky v laktácii a aktívnych dospelých psov a obsahujú 86% surového mäsa pred pomalým sušením.  

NOVÉ Granule s kozím mäsom lisované za studena ( hypoalergénne, monoproteinové)

Dodáváme aj ako minigranule

Pre starších psíkov, psíkov s nadváhou, potravinovou alergiou, alebo na rôznych diétach sú vhodné naše nové hypoalergénne a monoproteinové granule lisované za studena s kozím mäsom. Môžu byť aj zdravou a chutnou alternatívou veterinárnych diét (po konzultácii s veterinárom). Granule sú bez chémie, sóje a obilia! Aj táto receptúra od Yoggies® má základ vo vyváženom B.A.R.F.e aj dostatok prírodných živín, vitamínov, vlákniny, kĺbovej výživy, prebiotík aj probiotík pre zdravý život každého psa s nárokom na menší prísun a spotrebu energie.

BARF + Príloha lisovaná za studena k surovému mäsu aj ako dieta bez mäsa!

Len vo veľkosti "Normal"

Stále viac chovateľov sa psov s nadváhou, potravinovou alergiou, alebo vážnejšími diétami sa snaží nahradiť veterinárne diety. Yoggies® BARF + sú vhodné všade tam, kde je potrebné veľmi striktne obmedziť prísun živočíšnych bielkovín, obmedziť množstvo alergénov v krmive, alebo nahradiť bežné krmivo. To možno dosiahnuť s našou Yoggies® prílohou lisovanou za studena BARF + a omáčkami Yoggies (aj zeleninové bez mäsa). Vďaka tomuto výberu dostane váš pes dietne krmivo bez chémie, obilia a sóje v tejto podobe ako alternatívu k veterinárnym dietam.                                         

Monoproteínové granule Yoggies s morčacím mäsom a pšeno, lisované za studena s probiotikami

Dodáváme aj ako minigranule

Krmivá Yoggies podporujú prirodzenú imunitu a zdravie vášho psa 

- Granule lisované za studena s probiotikami, prírodnou chuťou aj vôňou surovín 

- Pred sušením obsahujú až 87% surového mäsa 

- Granule Yoggies znižujú roziko torzie žalúdka. NEBOBTNAJÚ, ale rozpúšťajú sa. 

- Vyrobené z kvalitného surového mäsa z farmových chovov

Čomu sa vyvarovať pri výbere granúl pre psov:  

Krmivá, ktoré obsahujú vysoké dávky vitamínov rozpustných v tukoch A (napr. nad 15.000 jednotiek), alebo D, E, K môžu byť z dlhodobého hľadiska zdraviu nebezpečné pre každého psa 

Krmivá balené v plastových obaloch môžu obsahovať nebezpečné a zdraviu škodlivé karcinogénne ftaláty (chemické mäkčidlá plastov)

Na čo sa zamerať pri výbere granúl pre psov:  

Nenechajte sa na prvý pohľad zlákať obalom, ale čítajte dôkladne zloženie krmív (väčšinou na zadných stranách obalov). Pokiaľ je na prvom mieste mäso (nie zmes mäsa), potom sa jedná o kvalitné krmivá. Pokiaľ je na prvom mieste uvedené napr. "mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu" alebo obilniny, vyhnite sa tomuto krmivu. Výrobcovia totiž musia udávať množstvo surovín od najvyššieho po najnižšie. Vyhnite sa krmivám s podozrivo nízkou cenou (a napríklad ľúbivým popisom), pretože z nekvalitných surovín kvalitné krmivo nevyrobíte! 

Uprednostnite granule, B.A.R.F. alebo doplnky potravy pre psov s obsahom probiotík. 

Tie podporujú zdravie a imunitu psa. Nezabúdajte, že Zdravie začína v miske®