B.A.R.F. surová potrava
pre psov s probiotikami a kĺbovou výživou

Yoggies B.A.R.F. je surová potrava pre psov z vysoko kvalitných mäs z fariem v Nemecku, Belgicku a Holandsku. Obsahuje nielen kvalitné mäsa, ale ako jediný na trhu aj špeciálne probiotické kultúry pre podporu zdravia každého psa a navyše aj kĺbovú výživu pre zdravý vývoj pohybového aparátu psa. Yoggies surová potrava B.A.R.F. pre psov napodobňuje verne prirodzenú potravu psa z prírody, jeho korisť, a spolu s prílohou BARF + je to dokonalá kompletné surová potrava pre psov.

Ako jediný výrobca v SR sme uviedli na trh surovú potravu pre psov (BARF) s probiotikami pre podporu imunity aj odolnosti proti vírusom, parazitom a chorobám. Teraz sme náš B.A.R.F. ešte vylepšili - obsahuje najnovšie aj kĺbovú výživu a vylepšili sme aj spôsob balenia. Po Yoggies B.A.R.F. nezostane žiadna miska nedojedená ani u tých najvyberavejšie psov.

Nový Yoggies B.A.R.F. je špeciálne pre zdravie psov vyvinutá surová potrava pre psov. Yoggies B.A.R.F. je vyrobený z najkvalitnejších druhov svaloviny väčšinou v potravinárskej kvalite doplnený špeciálne pre psy vyvinutú zmesou probiotík a prebiotík a doplnenú o kĺbovú výživu. Naše surová potrava pre psov sa vyrába v prevádzke, za ktorý by sa nemusela hanbiť hocijaká reštaurácie podľa receptúr, ktoré pomáhali vyvíjať tí najpovolanejší. Veterinári, chovatelia a samozrejme ich psy. Čo je BARF a ďalšie dôležité informácie, ktoré by ste mali vedieť o tzv. Barfování nájdete v našom článku Čo vedieť než začnete kŕmiť psa Barf?

V Yoggies dbáme predovšetkým na kvalitu. A tak mäsa, z ktorých je Yoggies B.A.R.F. vyrobený pochádza z chovných rýb sa v Taliansku, Francúzsku, Holandsku, Nemecku i ČR, kde je kvalita a čistota chovu na prvom mieste.

V Yoggies je kvalita krmív vždy na prvom mieste spolu s faktom, že krmivá musí byť bez zbytočnej chémie, konzervantov, dochucovadiel a farbív. A to spĺňa aj Yoggies B.A.R.F. (Predtým MÄSO +).

Nový spôsob balenia

Nový Yoggies B.A.R.F. je teraz novo balený v zdravotne nezávadných a dobre recyklovateľných polypropylénových vreckách a preto sa oplatí tieto obaly triediť do odpadu. Yoggies B.A.R.F. sme vymysleli a novo balíme tak, aby práca s ním a príprava potravy pre Vášho psíka bola čo najmenej náročná. Stačí ho vybrať z mrazničky, krátko mierne ohriať obal medzi dlaňami alebo vo vlažnej vode, kedy potom obsah obalu "vyjde" von z obalu a ak nechcete podávať psíkovi celý obsah jedného vrecka, stačí si z "placky" zmrazeného mäsa jednoducho ostrým nožom odkrojiť a zvyšok skrátka vložiť späť do mrazničky. Aj takto myslíme na naše malé psie spoločníkmi ako treba jazvečík, Pražský krysařík, čivava a pod.

Ako zaobchádzať s Yoggies B.A.R.F.om

Pamätajte, že Yoggies B.A.R.F. je tak unikátne, že takýto dostanete len od Yoggies! A aby ste zabezpečili svojmu psíkovi ten najväčší chuťový aj zdravotné zážitok a posilnili jeho zdravie, dodržujte hlavne nasledujúce pravidlá:

- Surovú potravu Yoggies B.A.R.F. nikdy nerozmrazujte v horúcej vode, alebo v mikrovlnnej rúre. Zničili by ste tým probiotiká v krmive, ktoré pomáhajú posilňovať imunitu Vášho psíka a obranyschopnosť proti vírusom, baktériám, parazitom a trebárs aj vážnejším chorobám.

- Yoggies B.A.R.F. obsahuje najnovšie tiež kĺbovú výživu - ak ste zvyknutí pridávať psíkovi aj Vy doma kĺbovú výživu do krmiva, doporučujeme znížiť túto dávku na polovicu a alebo sa na nás obráťte v našej poradni. Radi Vám poradíme.

- Na obale aj na našich stránkach a e-shopu sú uvedené orientačné výživovými dáta každého menu. Ak kŕmite psíka surovú potravou, mali by ste o barfování už "niečo vedieť". Môžete sa nás opýtať a radi Vám odpovieme, či sú alebo nie sú potrebné používať napríklad doplnky potravy pre psov a pod. Zdravie psov a ich spokojnosť je pre nás prioritou.

... pretože v Yoggies platí, a platiť vždy bude, že Zdravie začína v miske®

Ako vytvoriť vyvážený BARF pre psov

Odporúčaný pomer mäsa a prílohy vo vyváženej kŕmnej dávke Yoggies B.A.R.F. by mal tvoriť 80% mäsa a kostí a 20% prílohy (odporúčame prílohu Yoggies BARF +). Tým vytvoríte vyvážené krmivo BARF pre psov. Preto aby ste nemuseli premýšľať nad zložitými BARF recepty, odporúčame používať našej prílohu k Barf s názvom BARF +. Odporúčané dávkovanie surového mäsa a prílohy BARF Plus nájdete na každom obale. Aj pre Vás pripravujeme nástroj pre jednoduchý výpočet kŕmnych dávok. BARF kalkulačka Vám vypočíta presnú dávku surového mäso a prílohy Yoggies BARF +.

Ak zostavíte vyváženú surovú potravu svojmu psovi z produktov Yoggies B.A.R.F. a prílohy BARF + potom si môžete byť istí, že tieto dva produkty sú presnou predlohou pre naše Yoggies granule lisované za studena. Granule iba patentovanou metódou šetrne vysušíme a zlisuje do tvaru našich granúl.

B.A.R.F. 100% kura s probiotikami a kĺbovou výživou

                  V balení 500g
Surové kuracie mäso, kosti, chrupavky a kuracie vnútornosti. Menu 100% kura je mleté nahrubo, a preto je vhodné pre všetky kategórie psov. Kuracie mäso je diétne a veľmi dobre stráviteľné, preto je toto menu vhodné aj ako súčasť diétnych jedálničkov pri chudnutí, zažívacích problémoch a rôznych liečebných diétach. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou, príloha napr. Yoggies BARF +.                                                                                 

Yoggies B.A.R.F. Losos, kôň, morka s probiotikami a kĺbovou výživou Surové mäso pre psov

                        V balení 500g

Surové kompletné krmivo pre psov (Yoggies B.A.R.F.) s probiotikami a kĺbovou výživou. Jemne mleté mäso filé z lososa v potravinárskej kvalite, koniny a morčacieho skeletu, pochádzajúce z farmových chovov. Probiotiká podporujú imunitu aj odolnosť proti vírusom, parazitom aj chorobám a kĺbová výživa podporuje stavbu kostí aj zdravie pohybového aparátu psa. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou, napr. Príloha Yoggies BARF +.

B.A.R.F. 100% hovädzie mäso s probiotikami a kĺbovou výživou

            V balení 500g                                      Surové hovädzie mäso, vnútornosti (srdce, pečeň, pľúca), chrupavky a šľachy. Menu 100% hovädzie je mleté nahrubo. Hovädzie mäso má vyšší obsah kvalitných bielkovín a nižší obsah tuku. Hovädzie menu je dobre stráviteľné. Toto menu môže byť vhodné pre široké spektrum alergických psov aj pri rôznych diétach a znižovanie cholesterolu. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou, napr. Príloha Yoggies BARF +.

B.A.R.F. Hovädzie a morka s probiotikami a kĺbovou výživou

V balení 500g

Surové hovädzie a morčacie mäso a kosti. Menu je dobre stráviteľné, kosti sú pomleté nahrubo. Hovädzie aj morčacie mäso majú vyšší obsah kvalitných bielkovín a nižší obsah tuku. Toto menu môže byť vhodné pre široké spektrum alergických psov aj pri rôznych diétach. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou, napr. príloha Yoggies BARF+.  

B.A.R.F. Losos a králik s probiotikami a kĺbovou výživou

V balení 500g

Surové filety lososa a králičie mäso s kosťou. Menu je dobre stráviteľné, kosti sú pomleté nahrubo. Mäso z lososa ani králičie mäso nebýva častými alergénmi. Toto menu môže byť vhodné pre široké spektrum alergických psov aj pri rôznych diétach. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou, napr. príloha Yoggies BARF+.  

B.A.R.F. 100% morka s probiotikami a kĺbovou výživou

V balení 500g

Surové morčacie mäso a kosti. Morčacie menu je dobre stráviteľné, kosti sú pomleté najemno. Morčacie mäso je odborníkmi radené medzi tzv. "Superpotraviny". Má nižší obsah tuku, ale vyšší obsah bielkovín. Toto menu môže byť vhodné pre široké spektrum alergických psov aj pri rôznych diétach. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou, napr. Príloha YoggiesBARF +. 


Čoho sa vyvarovať
pri výbere Yoggies B.A.R.F. pre psov:

Yoggies B.A.R.F. nepodávajte psovi veľmi studené. Studený pokrm môže spôsobovať zápaly žalúdka, alebo tráviace ťažkosti. Rovnako tak sa vyvarujte rozmrazovanie vo vriacej vode, alebo mikrovlnnej rúre. Mohli by ste tým zničiť probiotický efekt a živé kultúry, ktoré majú za úlohu podporiť zdravie a imunitu Vášho psa.
Na čo sa zamerať
pri výbere Yoggies B.A.R.F. pre psov:

Pes je potomkom vlka a je zvyknutý tráviť surovú potravu. Surovú potravu Yoggies B.A.R.F. podávajte pri izbovej teplote a doplňte ju prílohou BARF +. Tým dostanete skutočne vyváženú surovú potravu B.A.R.F. mnohých variantov a kombinácií.
B.A.R.F. môžete ešte podľa potreby doplniť napríklad o Yoggies Bylinky pre psov alebo o výťažok z mäsa mušle Perna Canaliculus Yoggies Pre zdravé kĺby a pod.