S YOGGIES 
KŔMITE VŽDY ZDRAVO

"Pestrá potrava má zmysel - v boji proti alergiám, na posilňovanie imunity i zdravia!"

Nech už zvolíte pre svojho maznáčika akýkoľvek koncept kŕmenia našimi krmivami Yoggies, nikdy neurobíte chybu. Môžete psa či mačku kŕmiť iba Yoggies granulami lisovanými za studena alebo "len BARFovať" či dávať varenú potravu. Alebo môžete vyskúšať psíka aj mačičku baviť pestrou potravou. Verte, že budú šťastní za kombinácie krmív, doplnkov i maškrty, ktoré im pripravíte a ešte im môžu významne posilniť zdravie. S Yoggies si môžete byť istí, že vždy svojho maznáčika kŕmite správne.

Prvým produktom firmy Yoggies bol jogurt na uzdravenie psa Roxyho (viac v našom príbehu). Ten začal pomáhať nielen Roxymu, ale aj ďalším psom. A tak vznikla firma Yoggies.

Našou víziou je výroba zdravých krmív bez chémie. Preto teraz prichádzame s konceptom pestrej potravy od Yoggies, ktorá dokáže posilňovať imunitu i zdravie psov i mačiek, pretože dnes už každý veterinár určite potvrdí, že Zdravie začína v miske®.

Sme #1 na trhu s najširšou ponukou zdravých krmív bez chémie.

Aj vďaka tomu môžete dnes kŕmiť granulami lisovanými za studena, "BARFovať", kŕmiť varenou potravou, máte k dispozícii mnoho doplnkov aj maškrty Yoggies pre svojich miláčikov. A tiež to môžete bez problémov medzi sebou tieto krmivá a doplnky meniť, kombinovať aj dopĺňať. S Yoggies si môžete jednoducho zostaviť PESTRÚ POTRAVU.


100% BEZ
CHÉMIE

Naše krmivá sú vždy bez chémie, konzervantov, umelých dochucovadiel, obilia, sóje a lepku. Iba pravé mäso, zelenina, ovocie, bylinky, probiotiká.

PO VZORE PRÍRODY

Vyvíjame krmivá tak, aby sa čo najviac podobali svojim zložením, chutili a voňali tak, ako keby si pes či mačka ulovili prirodzene korisť v prírode.

NAJKVALITNEJŠIE SUROVINY

Len suroviny najvyššej kvality môžu byť základom zdravej a pestrej potravy. Suroviny vyberáme z preverených fariem v Európe, kde je kvalita na prvom mieste.

INOVATÍVNA VÝROBA

Ako jediní v Európe vieme vyrábať krmivá so živými probiotikami a prebiotikami, využívame šetrné technológie lisovania za studena, lyofilizáciu a ďalšie.

ČO JE REVOLÚCIA 
V ZDRAVOM KRMENÍ 

PSOV A MAČIEK?

Od samého začiatku Yoggies vyvíjame čo najzdravšie krmivá 100% bez chémie pre psy a mačky. Tie potom prinášajú našim maznáčikom pevnejšie zdravie i kvalitnejší život.

A teraz sme, vďaka výskumu, boj proti chorobám i alergiám posunuli ďalej, aby sme pomohli psom i mačkám ešte viac upevniť zdravie, dožívať sa vyššieho veku bez zbytočných chorôb a pomohli ich zbavovať zbytočných alergií.

Prinášame revolučný koncept pestrej potravy bez chémie, ktorá je vlastne "evolúciou", ktorý sa vracia ku koreňom zdravého kŕmenia - k prírode a zdraviu!

Nezaujímajte sa len o to, či je Váš maznáčik nakŕmený (čímkoľvek), zaujímajte sa o krmivo samotné, jeho zloženie aj výrobu a aký prínos má pre zdravie Vášho psa aj mačky. Vyberte si kvalitné krmivá, doplnky aj maškrty a potom z nich zložte Pestrú potravu.

Pestrá potrava prospieva k zdraviu a vďaka tešeniu sa na prekvapenie v miske je pre psov aj mačky oveľa lákavejšia.

Za vývojom konceptu zdravých krmív bez chémie a pestrej potravy je viac ako trojročný vývoj, pozorovanie i testovanie, na ktorom sa podieľali odborníci z laboratórií, výživoví špecialisti, veterinári, odborníci na mikrobióm, ale aj samotní chovatelia psov i mačiek, aby všetci dospeli k závere, že zdravá, vyvážená a kvalitná potrava bez chémie az nej zložená PESTRÁ POTRAVA má zmysel a môže posilňovať zdravie aj brániť vzniku chorôb.


JEDINEČNÝ KONCEPT
KOMBINÁCIA KRMENIA

Pestrá potrava a pravidelné obmieňanie základnej zložky krmiva (predovšetkým druhov mäsa, pretože psy aj mačky sú mäsožravce) a jej doplňovanie vhodnými doplnkami potravy i zdravými maškrtami - teda striedanie rôznych proteínov, tukov, vitamínov, minerálov a predovšetkým probiotických kmeňov a prebiotík (napr. vlákniny) ) - má veľmi pozitívny vplyv na zdravie maznáčikov. Dokonca mnohé alergie začali ustupovať a zmenilo sa aj chovanie psov, ktorí boli veselší a na krmivo sa tešili.

!! Je dôležité vedieť, že tento koncept je otestovaný a bude funkčný len pri kombináciách krmív, doplnkov a maškrty z portfólia Yoggies, kde je istota pôvodu surovín, najvyššia úroveň šetrného spracovania i výroby a máme otestované, že jednotlivé produkty sú vzájomne kombinovateľné!!

V priebehu vývoja i testovania bolo vykonaných mnoho testov ako napr. krvné obrazy, testy na alergie, testy mikrobiomu a probiotického osídlenia zažívacieho traktu i parazitologické vyšetrenia stolice atď. Cieľom bolo zistiť, ako dobre je kombinácia i nastavenie pestrej potravy Yoggies miláčikmi znášaná, ako sa (ne)mení PH žalúdka, ako rýchlo sa potrava trávi a pod.

Medzi produktmi Yoggies je možné aj vďaka výskumu pomerne ľahko a rýchlo prechádzať. Podmienkou však stále zostáva, že ako majiteľ psa aj mačky budete zažívací trakt aj reakcia svojho psíka, alebo mačičky poznať a rešpektovať. Každý jedinec je totiž unikát, ktorý si zaslúži našu pozornosť a lásku - tak, ako ju dokazujú oni nám.