ZAČNITE KVALITNÝM ZÁKLADOM

Pre svoju mačku zvolíte hlavnú potravu (kompletné krmivo), ktorou ju budete kŕmiť prevažne. Toto krmivo bude tvoriť základ jedálnička vášho maznáčika. Môžu to byť Yoggies granule lisované za studena, B.A.R.F. alebo Yoggies mištičky v želé.

MÔŽETE PRIDAŤ AJ DOPLNKY POTRAVY PODĽA POTREBY

K základu krmiva môžete podľa aktuálnej potreby vašej mačky pridávať rôzne doplnky potravy, napríklad ako zdravú desiatu. Tým pridáte ďalšie prvky do pestrej potravy vášho chlpáča. Jej organizmus to ocení a posilníte tým aj jej imunitu. Vyberať môžete z celej škály dobrôt - jogurt, omáčky, oleje či špeciálne doplnky potravy pre mačky.

Nezabúdajte, že v Yoggies, nech robíme, čo robíme, vždy platí, že Zdravie začína v miske®!


... A NAKONIEC MAŠKRTA : )

Keď kŕmite svoju mačku zdravo, nedáva zmysel kŕmiť ju nezdravými maškrtami, ako sú napr. rôzne druhy údenín plné solí a konzervantov určených pre ľudí :-(. V našom portfóliu máme pre mačky iba prírodné, mäsové maškrty z vlastnej dielne, bez konzervantov a dochucovadiel .

SO SKVELÝMI VÝSLEDKAMI
PRE ZDRAVIE, VITALITU A ŠŤASTIE
VÁŠHO MAZNÁČIKA

PESTRÝ "JEDALNÍČEK"

PES Roxy

Vek:                                          12 rokov

Váha:                                        32kg

Zdravotný stav:                        výborný

Aktivita:                                    stredná

Diéta:                                        diétnejšie krmivo

Špeciálne požiadavky:            posilnenie imunity

Ide o ilustračný príklad pestrej potravy. Kŕmnu dávku a konkrétne produkty vždy prispôsobte aktuálnemu zdravotnému stavu a kondícii Vášho psa alebo mačky. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, radi Vám poradíme na yoggies@yoggies.sk

7 TIPOV A NÁMETOV
K ČO NAJZDRAVEJŠIEMU KRMENIU
PESTROU POTRAVOU YOGGIES