NOVINKA, unikátne B.A.R.F. od Yoggies

22.08.2019

MÄSO + je svetovo prvá surová potrava pre psov s probiotikami. V Yoggies s.r.o. vyvíjame a vyrábame pre psov výhradne zdravú potravu bez chémie tak, aby sa čo najviac blížila potrave psa z prírody.
Kvalitné mäsa z chovných rýb sa v Nemecku, Holandsku a Belgicku, ovocie, zelenina i probiotiká pre posilnenie zdravia a imunity psa sú základom tejto úplne novej a unikátne surové potravy pre psov od Yoggies.

MÄSO +, surová potrava pre psov novej generácie

MÄSO + je prvá surová potrava pre psov a základ tzv. B.A.R.F. potravy (BARF - voľne "Bones And Raw Food" - kosti a surová potrava). Spolu s prílohou "BARF +" (príloha lisovaná za studena) tvorí plnohodnotný a vyvážený Yoggies B.A.R.F. najvyššej kvality. Unikátna kombinácia vysoko kvalitných surovín môže byť teraz zárukou špičkovej výživy aj zdravie vášho psa.

Unikátnosť MÄSO +

Probiotiká sú v ľudskej aj zvieracej ríši VEĽMI dôležitá pre zdravie každého jedinca. Už pred rokmi sme v Yoggies ako prvý na trhu zahájili výskum, ktorý mal dokázať pozitívne účinky probiotík a prebiotík na zdravie psa a potláčanie rôznych chorôb. Teraz vieme, a vedecké štúdie toto dokazujú, že probiotiká s prebiotikami skutočne pomáhajú posilňovať imunitu aj celkové zdravie. Psy sú odolnejšie voči chorobám, vírusom, baktériám i parazitom. Menej trpia na hnačkové ochorenia, flatuenci (plynatosť) a z dlhodobého hľadiska môžu lepšie odolávať aj oveľa vážnejším ochorením ako napr. tým nádorovým.
Vďaka nášmu vývoju a výskumu sú produkty Yoggies prvou komplexný výživou a krmivami obsahujúce až stámilióny živých kultúr (probiotík) pre posilnenie zdravia a imunity psa. Probiotiká obsahujú jogurty pre psov, granule lisované za studena, príloha k surovej potrave BARF + aj niektoré doplnky potravy.
Kvalitné mäsa z chovných rýb a voľných výbehov v Nemecku, Holandsku a Belgicku spolu s probiotikami sú potom zárukou kvalitnej surovej potravy B.A.R.F. aj granúl lisovaných za studena od Yoggies.
Kvalita je v Yoggies na prvom mieste. Preto sú všetky produkty bez konzervantov, chémie a dochucovadiel. Výhradne prírodné chuť a vôňa použitých surovín je pre nás a psie nosy tým najdôležitejším ukazovateľom.

"MÄSO +" Kurča celé mleté s probiotikami

V balení 2x250 g. Surové kuracie mäso, kosti, chrupavky a kuracie vnútornosti jemne mleté. Vhodné pre všetky vekové kategórie psov a mačiek. Obsah mäsa, vnútorností a kostí je vyvážený tak, aby spĺňal nároky na výživu psa. Doplnené o probiotické kultúry k podpore zdravia a imunity vášho psa.Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou napr. Yoggies BARF +.


"MÄSO +" Hovädzie mäso s kačicou a probiotikami

V balení 2x250 g. Surová hovädzie svalovina, chrupavky, hovädzie vnútornosti, kačacie mäso a kosti jemne mleté. Vhodné pre všetky vekové kategórie psov a mačiek. Obsah mäsa, vnútorností a kostí je vyvážený tak, aby spĺňal nároky na výživu psa. Doplnené o probiotické kultúry k podpore zdravia a imunity vášho psa. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou napr. Yoggies BARF +.


"MÄSO +" Zvěřina, kačica a kura s probiotikami

V balení 2x250 g. Chutné a nahrubo zomletá zverinová svalovina (daniel, srnčia, jeleň), kačacie žalúdky, kačacie srdce, kuracie krky a krídla bez kože. Aj toto menu je doplnené o probiotické kultúry k podpore zdravia a imunity vášho psa. Preto je nutné, až do doby podávania uchovať MÄSO + hlboko zmrazené. K vyváženému B.A.R.F.u patrí aj kvalitné príloha. MÄSO + možno doplniť o prílohu lisovanú za studena BARF +. Menu je vhodné pre stredne a viac aktívnejších psov.


"MÄSO +" Jahňacie menu s probiotikami

V balení 2x250 g. Surová jahňacie svalovina a jahňacie neprané žalúdky (držky) jemne mletej. Vhodné pre všetky vekové kategórie psov a mačiek. Doplnené o probiotické kultúry k podpore zdravia a imunity vášho psa. Neobsahuje kosti, preto odporúčame kŕmnu dávku doplniť o vápnik v podobe např.kostí (napr. Kuracie krídla, krky atď.) A vhodnú prílohu napr. BARF +.


"MÄSO +" Losos, králik a kôň menu s probiotikami

V balení 2x250 g. Surové mäso z lososa, kone a králičie vč.kostí sa svalovinou - jemne mletej. Vhodné pre všetky vekové kategórie psov a mačiek. Obsah mäsa a kostí je vyvážený tak, aby spĺňal nároky na výživu psa. Doplnené o unikátny probiotické kultúry k podpore zdravia a imunity vášho psa. Menu stačí doplniť iba vhodnou prílohou napr. Yoggies BARF +.