Pre našich miláčikov len tie najkvalitnejšie suroviny

V Yoggies vyrábame krmivá pre psy a mačky, 100% bez chémie, lepku, sóje a konzervantov.  

Pre našich miláčikov chceme používať len tie najkvalitnejšie suroviny, a preto som na vývoj krmív Yoggies, a hlavne našich granúl lisovaných za studena s probiotikami, založil práve na použití tých najkvalitnejších surovín. Prečo? Dôvody sú dva. Prvý je jasný. Tým je čo najlepšie zdravie našich psov a mačiek. Druhý je jednoduché - volá sa "lisovanie za studena bez akejkoľvek chémie". Áno, rozumiete správne, granule lisované za studena Yoggies sú vyrobené bez akejkoľvek chémie. A tak musíme pracovať len a len na základe fyziky. A k fyzike patrí kvalita, pretože kvalitné krmivo bez kvalitných surovín nemožno vyrobiť!

Preto pri lisovaní potrebujeme kvalitné mäso s obsahom kvalitného živočíšneho tuku, aby nám vytlačený tuk pekne spojil všetky suroviny ako ovocie, zeleninu, bylinky i prílohy (ako napríklad zemiakové vločky) a vytvoril tie najlepšie a najkvalitnejšie granule pre psov, aké dnes je možné bez chémie vyrobiť . 

A to platí aj o ďalších produktoch pod značkou Yoggies®. 

Aj naše ručne vyrábané maškrty, unikátny jogurt či omáčky pre psy a mačky, prírodné doplnky potravy a za studena lisované oleje alebo surovú potravu B.A.R.F. pre psy vyrábame z tých najlepších surovín, tým najkvalitnejším, najzdravším možným spôsobom a 100% bez chémie.  

Pôvod našich surovín a výroba Yoggies granúl lisovaných za studena s probiotikami  

Chcel som, aby všetky suroviny boli od nás z Českej republiky. Lenže sa po čase ukázalo, že niektoré suroviny potrebné na našu výrobu granúl lisovaných za studena (napr. hovädzie mäso, ktoré sme vyskúšali), neobsahujú dostatok živín a predovšetkým majú málo tuku. A tak sme postupne vyskúšali niekoľko druhov mäsa z fariem v Nemecku, Belgicku, Holandsku alebo mäso z biofarmy vo Švajčiarsku, aby sme nakoniec zistili, že to je pre našich psov tá najlepšia kvalita surovín - vybraná z celej Európy. Aby som ale nehanil Česko a našich producentov. Používame aj české suroviny. Rozhodne ale nedovážame žiadne suroviny z Číny a nepoužívame suroviny z neznámych zdrojov

A prečo to robíme? Jednoducho jednoducho pre zdravie našich psích a mačacích priateľov, pretože podľa nášho názoru, Zdravie začína v miske®