Vyrábame krmivá pre psy a mačky, 100% bez chémie, lepku, sóje a konzervantov

Chcete vedieť, ako sa dajú vyrobiť granule pre psy bez chémie? Celkom jednoducho. Treba veľa úsilia, vôle, vynaliezavosti a peňazí. Lenže keď milujete svojho psa, tak nepozeráte doľava, doprava a vymýšľate.  

100% bez chémie?  

Keď som chcel pre svojho Roxyho vymyslieť granule bez chémie, musel som sa niečo naučiť práve o chémii, prírodných konzervantoch, kvalitných bielkovinách, tukoch a ich zdrojoch a vitamínoch rozpustných vo vode i tukoch a tiež o probiotikách i prebiotikách. No a dokonca aj o tom, ako napríklad starí Indiáni, ale aj naši predkovia, konzervovali potraviny na horšie časy. A keď som sa to naučil (a pri vymýšľaní nových receptúr aj postupov sa to učím dodnes) začal som vymýšľať tie najlepšie granule pre môjho psa - teda granule lisované za studena bez chémie, za to s obsahom probiotík, ktoré sú prospešné nielen pre zdravé trávenie psov aj mačiek, ale kompletne pre ich celkové zdravie a imunitu. V Yoggies vyrábame všetky naše krmivá, doplnky aj maškrty takýmto spôsobom a používame také technológie, aby nebolo nutné pridávať do krmív akúkoľvek chémiu, umelé dochucovadlá či konzervanty. Preto dbáme aj na spôsob, akým sa majú napr. naše granule lisované za studena skladovať.

Všetko od Yoggies bez chémie  

Okrem granúl lisovaných za studena s probiotikami môžeme vašim psíkom a mačičkám ponúknuť kompletné portfólio produktov - od spomínaných granúl, cez konzervy plné mäsa, ručne vyrábané maškrty, unikátny jogurt či omáčky pre psy a mačky, prírodné doplnky potravy a za studena lisované oleje alebo surovú potravu BARF pre psy. To všetko 100% bez akejkoľvek chémie. Takže pokiaľ sedím na riaditeľskej stoličke firmy Yoggies s.r.o. tak Vám garantujem, že všetko čo nesie značku Yoggies® nebude nikdy obsahovať žiadnu pridanú chémiu, konzervanty ani dochucovadlá. 

V Yoggies totiž vždy a za všetkých okolností bude platiť, že Zdravie začína v miske®