Yoggies granule lisované za studena obsahujú až 87% mäsa

Sme česká rodinná firma a vyrábame krmivá pre psy a mačky, 100% bez chémie, lepku, sóje a konzervantov. Vyberáme špičkové produkty z najkvalitnejších surovín, pochádzajúcich z fariem v Česku, Nemecku, Holandsku a Belgicku. Naše Yoggies granule lisované za studena obsahujú až 87% pravého mäsa.  

Vznik granúl lisovaných za studena s probiotikami Yoggies  

Pôvodne som začal vyvíjať granule lisované za studena s maximálnym podielom surového mäsa pre svojho psa Roxyho, keď mal zažívacie problémy po otrave. To, že moje vtedy prvé "granule" vyskúšal náhodou aj pes suseda, a potom ďalšie a ďalšie a že chutili, bola len náhoda.  

Až 87% mäsa?  

Dôležité je, že granule po porade s veterinármi, chovateľmi a ďalšími odborníkmi mali byť obdobou pôvodnej surovej potravy vlka z prírody - a to bola jedna z podmienok pre zdravé kŕmenie Roxyho. A tak sme dali do misky surovú potravu, kde bolo 87 % surového mäsa pred sušením (do mäsa treba počítať napríklad aj mäso z morskej mušle, ktorá sa do krmiva pridáva na podporu zdravých kĺbov) a pomaly tú misku plnú dobrôt sušili. A postupne to bolo lepšie a lepšie, až sa nám to podarilo vysušiť a dokonca zlisovať.

No a dnes vieme, že naše české Yoggies granule lisované za studena obsahujú až 87% mäsa, pretože do každej našej receptúry granúl lisovaných za studena dávame až 87% surového mäsa a zvyšné percentá vyplnia kvalitné ovocie, zelenina, prílohy, bylinky aj vhodné doplnky pre zdravé kĺby, zažívanie a pod. Potom to len za veľkého tlaku a bez použitia dochucovadiel, chemických konzervantov a inej chémie zlisujeme pri teplote do 40 °C, aby sa zachovali dôležité živiny, enzýmy, vitamíny, tuky... a je to. A váš pes dostáva zdravú potravu bez chémie podľa nášho motta, že Zdravie začína v miske®  

Produktové portfólio Yoggies 

Okrem granúl lisovaných za studena s probiotikami môžeme vašim psíkom a mačičkám ponúknuť kompletné portfólio produktov - od spomínaných granúl, cez konzervy plné mäsa, ručne vyrábané maškrty, unikátny jogurt či omáčky pre psy a mačky, prírodné doplnky potravy a za studena lisované oleje alebo surovú potravu BARF pre psy.

P.S.: A potom že to nejde... ide, ale treba veľa úsilia, vôle, vynaliezavosti a peňazí. Áno a na peniaze a šetrenie nesmiete pozerať ani pri nákupe surovín, pretože vaše psy si zaslúžia len tie najkvalitnejšie suroviny pre svoje zdravie a za svoju lásku, ktorú nám zadarmo dávajú 🙂